Prezydent Tychów mówi, że wśród zakażonych koronawirusem nie ma tyszan

0
Prezydent Tychów poinformował wieczorem 22 marca 2020 r., że w Tychach, wśród osób, u których stwierdzono obecność koronawirusa, nie ma tyszan; fot. ZB

Dzisiaj (22 marca) około godziny 20.00 prezydent Tychów Andrzej Dziuba przedstawił dane, z których wynika, że wśród zarażonych koronawirusem nie ma tyszan.

Komunikat ten opublikowany został na oficjalnej stronie facebookowej Andrzeja Dziuby Prezydenta Tychów. Prezydent Dziuba przedstawia tam aktualny stan epidemii związanej z koronawirusem na 22 marca 2020 r. w rejonie objętym nadzorem PSSE w Tychach [rejon ten obejmuje Tychy oraz powiaty: pszczyński, bieruńsko-lędziński i mikołowski – przyp. ZB].

Według informacji prezydenta Tychów w rejonie nadzorowanym przez sanepid w Tychach jest 7 potwierdzonych przypadków koranowirusa. Prezydent Dziuba dodaje jednak, że „wśród zakażonych nie ma tyszan”.

Pozostałe dane statystyczne zaprezentowane przez prezydenta Tychów Andrzeja Dziubę przedstawiają się następująco: 8 hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 371 objętych kwarantanną na podstawie decyzji administracyjnej, 316 pozostających pod nadzorem epidemiologicznym.

ZB

Kobieta i mężczyzna po powrocie z Austrii trafili do szpitala zakaźnego w Tychach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here